dzisiaj jest: 21 marca 2019. imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
 
Aktualności
Zaproszenie do składania ofert szkoleniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy właściwym dla siedziby działalności instytucji szkoleniowej, uaktualniony na 2016 rok do składania we wskazanym terminie ofert szkoleniowych na zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia indywidualnego w zakresie:

Palacz kotłów C.O.  – termin szkolenia do uzgodnienia.

Wybór instytucji szkoleniowej w celu zorganizowania i przeprowadzenia danego szkolenia wskazanego przez osobę uprawnioną, zarejestrowaną w tutejszym Urzędzie nastąpi zgodnie z Regulaminem i kryteriami wyboru instytucji szkoleniowych do przeprowadzenia szkoleń osób uprawnionych prze PUP w Przysusze.

Propozycje szkoleniowe należy składać na formularzu Rozpoznanie rynku ofert szkoleniowych wraz z programem szkolenia, który jest do pobrania na stronie PUP Przysucha.

Termin składania ofert- do dnia 06.09.2016 r.

Sposób składania ofert: Oferty szkoleniowe należy składać w siedzibie PUP w Przysusze, ul. Szkolna 7 lub w formie elektronicznej na adres: waps@praca.gov.pl  lub faksem na numer 48 675 5199. Po wyborze najkorzystniejszej oferty wybrana instytucja szkoleniowa dostarczy dokumenty w formie oryginalnej.

Złożenie propozycji szkoleniowej nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i nie wymaga odpowiedzi. Zaproszenie do składania propozycji szkoleniowej nie jest ogłoszeniem o zamówienie publiczne.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 6752788 wew. 42

Autor: Ewelina Majstrak
« powrót